19 Temmuz 2024, Cuma

Kuyucak'ta Cumhuriyet yürüyüşü gerçekleşti

23 Ekim 2023, Pazartesi 13:57

     


Kuyucak’ta Cumhuriyet’in 100. Yılı kutlama etkinlikleri kapsamında İnönü Caddesi boyunca sporcuların katılımıyla Cumhuriyet Yürüyüşü ve koşusu gerçekleştirildi.

(FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN)
Kuyucak Belediyesi Gençlik Merkezi Sosyal Tesisleri’nde Cumhuriyet Yürüyüşü ile başlayan etkinlik, Cumhuriyet Koşusu ile devam etti. Cumhuriyet Koşusu’nda dereceye giren öğrencilere Cumhuriyet Meydanı’nda ödülleri verildi. Kuyucak Kaymakamı Fehmi Sinan Niyazi ve Kuyucak Belediye Başkanı Mehmet Çömden’in elinden ödüllerini alan sporcular, yeni başarılar için söz verdi.
Sporun İlçesi Kuyucak’ta Kuyucak Belediyespor Kulübü’nün lisanslı sporcuları Voleybol, Hentbol, Futsal, Oryantiring, Masa Tenisi, Tenis, Karate, Taekwondo, Jimnastik takımları yürüyüşe katıldı.
Kuyucak Belediye Başkanı Mehmet Çömden”, Cumhuriyet aydınlanmanın adıdır. 100 yıl önce bugün yakılan bir meşaledir cumhuriyet. Cumhuriyetimizin 100. Yaşını gençlerimizin güçlü adımlarıyla, umutla kutluyoruz. Hafta boyunca çeşitli etkinliklerimizle ilçemizde Cumhuriyetimizin 100. Yaşını kutlayacağız” dedi.

 

                                                                            
Son Eklenen Haberler