21 Temmuz 2024, Pazar

Minikler hentbol şampiyonu Kuyucak

1 Haziran 2022, Çarşamba 14:30

     


Kuyucak yine bir turnuvaya daha ev sahipliği yaptı. Aydın Minik Kızlar Hentbol İl Birinciliği müsabakaları Kuyucak Atatürk Spor Salonu’nda yapıldı.  Kuyucak’ın ev sahipliğinde gerçekleşen turnuvanın şampiyonu da Kuyucak’tan çıktı. 
Minik kızların mücadele ettiği turnuvanın sonunda yapılan ödül töreniyle kupalar sahiplerini buldu. Turnuvanın şampiyonu Kuyucak Cengiz Topel İlkokulu, ikincisi Çine Hüseyin Özkan İlkokulu, üçüncüsü Nazilli Yavuz Selim İlkokulu, dördüncü Kuyucak Ertuğrul Gazi İlkokulu, beşinci de Pamukören İlkokulu oldu.  Ödül törenine Kuyucak Kaymakamı Fehmi Sinan Niyazi, Kuyucak Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Çömden, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Süleyman Bacaksız ve okul müdürleri katıldı. 
KUYUCAK’A 3 KUPA 
Kuyucak’a 3 kupa kazandırıldığı için mutlu olduğunu belirten Kuyucak Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Çömden, Kuyucak’ın giderek artan sportif başarısından dolayı emeği geçen herkesi kutladı. Kuyucak’ın 3 kupa kazanan okulun, aynı zamanda Kuyucak Belediyespor’un da hentbol takımını oluşturduğu öğrenildi. 
Son Eklenen Haberler