19 Temmuz 2024, Cuma

Kuyucak 'Sporun İlçesi' oldu

15 Ekim 2022, Cumartesi 17:46

     


Kuyucak Belediyespor adına yarışmalara katılan sporcular yakalamış oldukları başarıyla ilçeyi gururlandırdı ve ödüllerini aldı. Başkan Metin Ertürk’ün Kuyucak’a kazandırmış olduğu spor tesisleri ilçedeki sportif başarıyı zirveye taşıdı.

(FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN)
Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk’ün, spora yapmış olduğu yatırımlarla Kuyucak ilçesi sporda önemli bir noktaya ulaştı. ‘Kuyucak, spor kenti olacak’ sözüyle başlayan yolculuk, ‘Sporun ilçesi Kuyucak’ olarak devam ediyor.
Geçtiğimiz haftada sayısız başarı yakalayan Kuyucak Belediyespor sporcularını ödüllendiren Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk, Kuyucak Belediyesi Gençlik Merkezi Sosyal Tesisleri’nde sporcuları ağırladı. Başkan Metin Ertürk’e Kuyucak Kaymakamı Fehmi Sinan Niyazi, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Süleyman Bacaksız eşlik etti.
BAŞKAN ERTÜRK TEBRİK ETTİ
İlçedeki sportif başarının artarak devam etmesinden dolayı memnun olduğunu belirten Başkan Ertürk, “Birçok branşta çalışmalarına devam eden Kuyucak Belediyesporumuza başarılar diliyorum. Kuyucak Belediyesi ve Kuyucak Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile ortaklaşa yapılan kurslarda eğitim gören Kuyucak Belediyesporlu sporcularımızı kazandıkları madalya ve kupalardan dolayı tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum" dedi.
“KUYUCAKLI ÇOCUKLARIMIZA GÜVENİYORUM”
Kuyucak’tan başarılı milli sporcular çıktığını ve daha fazla çıkacağına inandığını belirten Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk, “Kuyucak Belediyesi olarak hedefimiz, çocuklarımız hem eğitimlerine devam etsinler hem de herhangi bir sosyal faaliyetin içerisinde olsunlar istiyoruz. Çocuklarımıza daha iyi eğitimler verebilmek için, Kuyucak’a çok güzel tesisler kazandırdık. Dünya çapındaki başarılı sporcular gibi Kuyucak’tan da neden başarılı sporcular çıkarmayalım ki? Ben inanıyorum, bizim çocuklarımızın içerisinden de başarılı sporcular çıkacaktır” diye konuştu.
ÖDÜLLER VERİLDİ
Kuyucak Belediyesi tarafından hazırlanan ödüller Kuyucak Kaymakamı Fehmi Sinan Niyazi ve Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk tarafından sporculara verildi. 
Son Eklenen Haberler